PDA

Teljes verzió megtekintése : Slotted gear



Turgon
2014. 06 02., 11:35
Rowan és HorseDev beszélt róla pár napja, hogy a köv frissítéssel egy egészen új gear típus érkezik, un slotted gear. Az egész lényege, hogy lesznek különféle ruhák, amikbe 1-2 alapstaton kívül csak helyek lesznek. Ezekbe tehetünk majd mi szabadon statokat, hogy olyan ruhát állíthassunk össze, amilyet szeretnénk. Ahogy olvastam elég széleskörben felkívánják használni. Ilyen statokat nem csak instákon vagy raideken szerezhetünk, de akár eventeken, s?t mobokból random is. Az sem kizárt, hogy valami módon a kinship revamphoz is hozzákötik.

Nekem tetszik a dolog, végre RK-m nem lesz glass cannon ;)

Hildifonss
2014. 06 02., 13:35
Ez eléggé hasonlít az swtor-os megoldáshoz, ahol 3 fajta dolgot(mint itt az LI-kben gem, rune és relic) lehet a páncélokba rakni, ezek kis szinten kraftolhatók, endgame-en pedig a raiden esett páncélból kiszedhet?k. Ennek egy hátulüt?je van, hogy a cosmetic panel elveszíti a jelent?ségét, mivel minden ruhába (akár egy 10-es szint? sapkába is belerakhatsz 95-ös statokkal rendelkez? dolgokat).

Turgon
2014. 06 02., 13:49
Ez eléggé hasonlít az swtor-os megoldáshoz, ahol 3 fajta dolgot(mint itt az LI-kben gem, rune és relic) lehet a páncélokba rakni, ezek kis szinten kraftolhatók, endgame-en pedig a raiden esett páncélból kiszedhet?k.
Itt nem ilyen lesz majd elvileg. Az összes belepakolható stat elvileg egy kategória lesz, nem lesz LI-knél ismert gem, setting stb..., illetve craftolni valszeg nem lehet majd


Ennek egy hátulüt?je van, hogy a cosmetic panel elveszíti a jelent?ségét, mivel minden ruhába (akár egy 10-es szint? sapkába is belerakhatsz 95-ös statokkal rendelkez? dolgokat).
Ez a veszély azért nem áll fent, mert csak adott ruhákba lehet majd. Ezek mellett pedig ugyan úgy lesz hagyományos gear is, illetve a régiek sem fognak változni.

Hildifonss
2014. 06 02., 13:52
Hát ezt így nem tudom elképzelni, hogy gondolják, mert akkor ez úgy fog kinézni, hogy megint valami RNG dependáns hülyeség lesz, ami következtében néhány mákos embernek jó cucca lesz a többi meg legyen el a régivel.

Turgon
2014. 06 04., 12:49
Nem hiszem, szerintem tanultak RNG hülyeségeib?l, s?t mondták, hogy dolgoznak a loot finomításán is.
De néhány hét és a Bullroaren lesz, szóval hamarosan kiderül.