PDA

Teljes verzió megtekintése : Beorning class bejelentés!



admin
2014. 04 14., 17:28
Rowan vezet? producer áprilisi levelében bejelentette (http://lotro.hu/producer-level-2014-aprilis), hogy az idén érkez? új class a Beorning lesz. Egyenl?re nem sok mindent lehet tudni róla, de annyi biztos, hogy csak emberi faj számára lesz elérhet?, illetve egy light armour caster/cc class lesz.

A Beorningokról tudjuk, hogy b?rváltó emberek, akik rokonságban állnak a rohírokkal és a suhatagi emberekkel is.

Hildifonss
2014. 04 14., 17:44
Kár, hogy ez lett az új class, eléggé kiszorítja azokat, akik nem szeretnek emberrel játszani(már a kapitány se tetszett ebb?l a szempontból). Egyébként annyi biztos, hogy egy hasonló bar-ja lesz a classnak, mint a championnek, csak fervour helyett rage lesz a neve és mikor maxos átváltozik medvévé; kérdés, hogy meddig marad medve.

Turgon
2014. 04 14., 17:58
Én bár kimmondottan szeretem, ha egy-egy class egy adott fajra korlátozódik, de maga a Beoring nagyon nem tetszik a lore miatt. Kicsit pénhajhásznak t?nik, no meg a Hobbit meglovaglásának. Beornon kívül nem is élt már nagyon ilyen b?rváltó, most pedig több ezer fog rohangálni Középföldén :(.

Másik érdekesség, hogy light armour lesz. Szerintem medium sokkal jobban illene hozzá, ráadásul újra lenne akkor willes medium class.

Hildifonss
2014. 04 15., 01:01
Utánanéztem egy kicsit, ez a class a WoW druidájának a koppintása lesz, csak ráhúzzák a beorning nevet és kész.

Eadirin
2014. 04 20., 17:29
Lehet, az én hibám de nekem er?sen izzadságszagúnak t?nik ez a beorning dolog...

Turgon
2014. 05 02., 19:11
Egy kis hírmorzsa, miszerint elképzelhet?, hogy lvl50-en kezd?dik majd a class MM-ben. Érdekesen hangzik, de én jobban örülnék egy új kis kezd? zónának MM-be, majd jöhetne újra a menetelés lvl15 környékér?l Bríb?l.