PDA

Teljes verzió megtekintése : Elvándorlók



Hildifonss
2014. 02 02., 21:13
Helló mindenki!

F?ként a capen lév? játékosokhoz szólnék most. Gondolkoztatok-e a játék rövidebb, hosszabb id?re való megszakításán? Én jelenleg úgy döntöttem, hogy stand-by üzemmódban folytatom a lotro-t, ami annyit takar visszanézek néhanapján.

Turgon
2014. 02 02., 22:16
Nem tetszik, hogy semmi új raid nincs, de azért el ettenezgetek még egy darabig és reménykedem valami kés?bbi jó kis frissítésbe.

Lacicapt
2014. 02 05., 07:43
Sok embert?l hallottam,hogy mennek ESO-ra ha kijött,szóval 2hónap múlva lehet er?sen csökken a létszám ami nem lenne ngy baj a mi szerverünkön:)

Moyrinn
2014. 02 05., 17:21
Silány az akció kínálat az tény, de maradok Középföldén a magam részér?l. A Gy?r?k Ura világának szeretete hozott ebbe a játékba, más MMO-t nem ismerek és nem is nagyon vágyom máshová.

Lacicapt
2014. 02 06., 07:54
Így van,ahogy Moyrinn leírta....ebben a játékban már csak a gy?r?k ura szeretete tartja a lelket,nem pedig a játékélmény....

Hildifonss
2014. 02 06., 17:15
Magam részér?l egy id?re áttértem SW:TOR-ra, ott még egy galaxisnyi kaland vár fejvadászként szóval a tavaszi estleges kontent áradatig van mit csinálnom legalább.

Kemius
2014. 02 07., 08:56
Hild szavaival élve 'stand-by üzemód' van egyenl?re nálam is. Ennek részben irl oka is van mondjuk, de alapvet?en a motiváció hiányzik a belépéshez. :(

Aayla
2014. 02 08., 14:28
Igazából ez a nagy revampozás lehet jót tesz a játéknak. Igaz minden évben nagyon izgultam és vártam az új tartalmak miatt, de aztán mindig kellett csalódnom a jó mellett. Most ugyanigy érzek, de most remélem nemkell majd csalódni. Tegyenek rendbe mindent és mehet tovább a játék.

Ultramarine
2014. 02 26., 14:11
7. éve játszom(áprilisban ünneplem majd:)) Volt hogy majdnem egy évre távol voltam. SWTORt is kipróbáltam, évekig vártam, aztán háááát... ha valakinek kell ealdom az accom, 2 hónapot játszottam amikor kijött, aztán 1 hónapra befizettem nyáron, visszanéztem most az új ?rhajók miatt, de eltoszták rendesen, csalódás a Bioware-t?l :/
TESOt most bétáztam-bétázom, nem lesz végülis rossz, de teljes játék 10ezer+havidíj lesz, ami sokaknak viszont sok, és én is elgondolkodom, hogy megéri-e.
Összegezve minden újdonságot kipróbálok, de a Lotro az ami mindent meg tud adni számomra.