PDA

Teljes verzió megtekintése : Epic Battles... Epic Loot?



Hildifonss
2014. 01 28., 14:32
Az elmúlt pár napban böngésztem az official fórumot, ahol sokaktól azt olvastam alig vagy nem is kaptak még arany szín? ékszert ezeken a csatákon, pedig már jó pár platina medáljuk van. Egy másik dolog, hogy minden classnak nagyjából 1-2 arany ékszer esett, tehát úgy látszik, a gy?r?k, fülbevalók és karköt?k még váratnak magukra. Sokak elkeseredését látva az itemization-ért felel?s dev (Verizal), felhívta a figyelmet rá, hogy tud a hibáról és a következ? hotfixekben igyekszik javítani a drop rate-n, jelenleg ez nem látszik, de messze még az U13, így van id?nk. Egy másik hangzatos ígéret az volt, hogy elkerülend? a nem kívánatos arany ékszerek megszerzését egy olyan loot rendszeren dolgozik, mely a traitelésünkt?l függ?en ad lootot, tehát például sárgára traitelt kapitány tankos lootot kap, viszont a piros dps ékszert. Ebben a játékosok rögtön meglátták a logikai hibát, hiszen ez azt jelentené, hogy egy minstrelnek, aki dps-ként megy BB-re, annak minden sidequest vége el?tt át kell traitelnie, hogy megfelel? lootot kapjon. A kés?bbiekben már felmerült az esetleges barter rendszer megjelenése is, mely szerint gold loot helyett tokeneket kapnánk vagy újra mark/med/sealért lehetne kapni gold lootot. Jelenleg nem sok a változás, de bízzunk benne, hogy az ígéreteket beváltják, közeleg az els? negyedév vége, ezzel együtt az els? nagyobb frissítés, ami esetleg meghozza a hitehagyottak kedvét az Epikus Csatákhoz.

A témáról többet itt találtok: https://www.lotro.com/forums/showthread.php?534099-Gold-HD-Loot-(READ)

Turgon
2014. 02 02., 23:20
Olvasgattam kicsit az official fórumot, és találtam egy érdekes postot. E szerint a gold ékszerekb?l U12-vel csak nyaklánc és pocket van, a többit kés?bbiekben akarják bevezetni folyamatosan. Szóval ez nem bug, hanem így tervezték.