PDA

Teljes verzió megtekintése : Reaver



Hobbicka
2014. 01 17., 15:28
Halihó
Kipróbáltam ezt a monster playt, hát nem ájultam el t?le, de azért gondolom nem olyan rossz szórakozás id?nként. Nincs még vipem, szoval csináltam egy reaver orkot. Igaz még csak kettes rankig sikerült felgürizni ?t, de majd milyen traiteket lesz érdemes használni vele? Kisebb szinten.
El?re is köszi a válaszokat.

Turgon
2014. 01 18., 16:48
Szia
Class traitekbe nem tudok segíteni, de corrból érdemes sok crit def, tactical def, moral (powerb?l és a 10%-osat). Aztán kés?bb meglátod, lehet esetleg critet növelni is, de ez inkább nagyobb rankon.

Hildifonss
2014. 01 20., 11:26
Nekem van egy rank 7-es reaverem, igazából Health for Power corruptiont érdemes kiszedni, illetve Damage for powert, a maradéknak a critical rating illetve mastery corruptiont ajánlom, class traitnél a fire dmg szinte felesleges hiszen minden classnak nagy a tactical mitigationje, így szinte kevesebbet fogsz sebezni például a light armoros classokon, mint egyébként. A fenti hozzászólással ellentétben nem támogatom a crit def és mitigation corruption traitelését, mivel reaverként nagyjából az a dolgod, hogy beronts az ellenfél közé és egy raidnyi freep ellen az a kicsi amúgy se és semmit viszont, ha kipécézel egy gyengébb classt magas sebzéssel és pár blackarrow támogatásával könnyen leszedheted.

Hobbicka
2014. 01 20., 13:31
Köszi srácok a válaszokat, lehet akkor középúton maradok és védelmet +sebzést egyszerre er?sítem.

ironcrono
2014. 01 21., 12:46
Ki a reavered ha szabad kérdezni?

Hobbicka
2014. 01 21., 13:39
Nem hinném, hogy bárki ismerné, igen kicsike még :), de Ushgar.

Lacicapt
2014. 01 23., 14:19
Van aki 6mastery+6critt ratinget használ mondjuk ? R14 reaver szóval lehet már megengedheti magának,hogy ne foglalkozzon a védelemmel.Ha gondolod próbáld ki majd,de amíg nincs maxon az auda valami védelem nem árt mert a reaver fogyóeszköz:)

ironcrono
2014. 01 25., 02:32
Kicsit helyesbítenék 3 crit b?ven elég mondjuk egy r8 után h kicappel?djön utána csak minimális magnitudet ad jobban megéri 3 crit rating és 3 crit defense 6 tactical mellé ez ugy egy átlagos harcra build mondjuk úgy

Lacicapt
2014. 01 27., 05:41
Több R10+ reaver 6crittet használ,el?ször nem értettem miért de végül sikerült rájönni:)a 6 critt bónusz minden kill-nél 10%morale-t ad ami egy rvr-nek 6-7k/kill.A rvr általában mindig sebz?dik van amikor ? a target,de van amikor csak aoe kapja el,szóval ez a kis +morale sokat számít neki.

Reminti
2014. 02 11., 10:18
Nekem is van egy kisebb szint? reaverem. Jó hogy rátaláltam erre a beszélgetésre, át is traiteltem gyorsan, mert nekem picit máshogy nézett ki :)