PDA

Teljes verzió megtekintése : Burglar trait



Kelaos
2014. 01 13., 01:18
Hello!

Már régebben játszottam a lotroval, most kedvet kaptam újra kalandozni Középföldén. Kis burgim mellett tettem le a voksot, de úgy látom sok minden megváltozott. Még kicsit kesze kusza nekem ez a trait fa is, melyik ágon érdemes most játszani soloban?

Padma
2014. 01 13., 07:25
Szia! A legjobb az lenne ha in-game keresnél Padmah néven találsz main karakterem már 1 jó ideje. Saját tapasztalataimat tudom elmondani neked, nem biztos hogy az én traitelésem gear és rotám a legjobb de talán addig is tudok segíteni amíg nem irok itt egy pár sort a hd utáni burgirol, ha addig nem el?z meg valaki :) .

Turgon
2014. 01 13., 14:24
Mostanába kezdem el felszintezni a burgimat, soloba szerintem tolhatod QK (piros) ágon nyugodtan, de majd ha Padma ír b?vebben, onnan szerintem több tippet/trükköt is megtudhatsz :)

Moyrinn
2014. 01 13., 19:24
A burgi igaz csak a 2. karakterem, de pirosban olyan orcátlanul végigvonultam az új területen, hogy a hajam szála sem görbült. :) Harci lóról leszállva toltam le a 150k-s ellent is és nem volt probléma egy szál sem. Instában pedig úgyis kiderül hogy mire van szükség és annak megfelel?en lehet váltani traitelést.

Kelaos
2014. 01 13., 23:20
Ó köszönöm srácok, akkor pirosat fogom használni, de igyekszem ismerkedni a többivel is azért :)

kronox
2014. 03 12., 20:54
Szép jó napot mindenkinek! Azt szeretném kérdezni a tapasztaltabb játékos társaimtól a gambler vonal nagyobb szinten életképes gondok itt insta raid etten? Most 46-os a burgim de nekem a gambler vonal eddig nagyon tetszet?s, meg a Mischief is tetszik a Qk szinte nem is nyomom:( Ezért gondolom lassan úgy mond szakosodni kéne vagy majd egy kis vegyes? Innen is onnan is? Azt a Burglar leírást is nagyon várom;)
Meg minden kaszt úgy mond eléggé megváltozott reméljük majd azért csak készülnek a tapasztaltabb játékosok által egy összefoglaló írás! Bocs ha kicsit kesze-kusza telefonon pötyögtem:)

Turgon
2014. 03 12., 23:21
Sárga ág kb értelmetlen 1-2 trait kivételével (moral, dust); kék ág nem rossz, kisebb dps, de jobb túlélés. A piros ág er?s burst dps tud, emellett nagy hangsúlyt fektet a stealthre: kisebb cd-k, nagyobb sebzés, több crit stb...

Hildifonss
2014. 03 13., 15:02
Én gambler burglarrel játszom 95-ön és szerintem sokkal jobb, mint a QK. Ettenezéshez mindenképp tudom ajánlani, mivel folyton stunban tudod tartani az ellenfeledet, továbbá a különböz? debuffok és az el?bbi stun miatt raidekben is megállod a helyed vele, amit ata mondott a túlélésr?l az is igaz, mert van evadenkénti HoT-ja, egy touch and go-val kombinálva ez nem rossz dolog.

kronox
2014. 03 13., 20:37
Köszönöm nektek a válaszokat. Szerintem maradok a gambleren:)