PDA

Teljes verzió megtekintése : Gondolin's Heritage Tagfelvétel



admin
2014. 01 10., 11:39
Kiket várunk kinünkbe?
Kinünkbe minden magyar nyelven beszélő játékos felvételt nyerhet, aki jelentkezik ingame valamelyik vezetőnél vagy honlapunkon és elfogadja a kinship szabályait. Emberi normákat nem sértő, politikai illetve publicisztikai személyek nevét nem viselő karaktereket veszünk csak fel. Első lépésben recruit leszel, ez a státusz legfeljebb egy hónapig tart, majd akkor válhatsz teljes jogú taggá, ha a kin valamelyik vezetője (officer/leader) erről úgy dönt. A taggá válásnak nem feltétele sem a maximális szint elérése, sem a VIP előfizetés.

Jelentkezni lehet
Tagfelvételi oldalunkon (http://gondolins.hu/raid/plugins/guildrequest/addrequest.php?s=). A megadott kérdőív kitöltésével.

Alt karakterekről

Ha valaki felvételt nyert hozzánk, akkor elvárjuk, hogy alt karaktereit lehetőség szerint hozzánk hozza. Más aktív kinshipnek nem lehet tagja.
Altokat nem veszünk fel úgy, hogy a main karakter egy másik aktív kinship tagja. Ilyen esetben ne is jelentkezz. Ha nagyon szeretnél jelentkezni, és valami erős érvvel meggyőztél minket, hogy bevegyünk, ez esetben tagságod recruit lesz, mindaddig, amíg a többi karaktered hozzánk nem hozod.
Ha valakiről menet közben derül ki, hogy más kinshipben is játszik (és tapasztalat alapján ez mindig kiderül), akkor alapos mérlegelés után dönthetünk a játékos azonnali kizárásáról vagy felajánljuk, hogy válasszon, hol szeretne játszani.


Továbbá minden kérdésre szívesen válaszolunk in-game vagy a Lotro.hu fórumán belül.

Turgon
2014. 03 05., 15:23
Jelenleg Minstrel, Captain, Guardian és Rune-keeper classokat keresünk, de más karakterrel jelentkező játéksokat is szívesen látunk!

Turgon
2014. 07 30., 12:06
Úgy t?nik hiba osont a rendszerbe és a burglarok stealth-e túl er?s lett, mert egyet se látunk. Ezért most raideléshez els?sorban egy jól képzett betör?t keresünk. Ezenkívül Lore-master, Guardian és Minstrel karakterrel is szívesen látunk raid csapatunkban.
Jelentkezésr?l b?vebben az els? hozzászólásban.

Turgon
2015. 02 26., 12:23
Rendszeres raidelésre keresünk 1-2 minstrel, 1 guradian és 1 burglar játékost. Elvárás a 100-as vagy ahhoz közeli szint, heti 2-3 raiden való részvétel. PvE raidek mellett csatlakozhatsz egyre b?vül? PvP csapatunkhoz is, a freep oldalon.

Továbbá szívesen látunk minden kisebb szint? játékost is, aki szeretne csatlakozni a LotRO egyik legrégebbi és legaktívabb magyar klánjához. Tapasztalt játékosoktól tanulhatod el a játék rejtelmeit, igény esetén szervezünk kisebb szint? instákat és raideket. Továbbá segítünk karaktered fejlesztésében és nem utolsó sorban; remek környezetben töltheted el id?det Középföldén.

Jelentkezésr?l b?vebben az els? hozzászólásban, honlapunkon vagy PM-ben.

Avenoor
2015. 12 06., 13:27
Üdv Én szeretnék csatlakozni a klánhoz még csak nemrégen kezdtem a játékot újra

Turgon
2015. 12 06., 14:21
Szia!
Köszönjük az érdekl?dést, az alábbi linken jelentkezhetsz: http://gondolins.hu/raid/plugins/guildrequest/addrequest.php?s= illetve játékban Atarandir, Eelengal karaktereken találsz meg, ha kérdésed lenne.

Sziky
2015. 12 19., 11:58
Sziasztok :)

Én egyenl?re csak a játék fel?l érdekl?dnék. Sok évvel ezel?tt aktívan játszottam a lotro-valm igaz akkor csak free accounttal az alap játékkal. Több kinshipben is megfordultam, azóta pedig több MMOt is megjártam. Most eszembe jutott a lotro és hogy a steam sale keretein belül megvenném a kiegészít?ket. A játék állapota érdekelne tulajdonképpen, mennyire aktív a magyar közösség, illetve érdemes-e most egy új karakterrel neki állnom a játéknak?

Turgon
2015. 12 19., 14:30
Szia!

Szerintem érdemes egy próbát tenned vele, f?leg, ha akció keretében sikerül megvenni a kiegészít?ket. A magyarok is meglehet?sen aktívak, bár most 2 szerverre tömörültek, mi még nem transzfereltünk. A szerver konszolidáció miatt a össz népesség is elég szépen alakul, a megmaradó 10 szerver igen aktív. Ráadásul e miatt a kis szint? területeken is sokkal jobban lehet játékosokat találni.
A történet jelenleg Minas Tirith ostroma el?tt áll, hétf?n tudjuk meg, hogy mi várható 2016-ban.

Remélem meghoztam a kedved és visszatérsz Középföldre :)

Sziky
2015. 12 19., 15:02
Értem, és köszönöm a választ. :)
A játék már tölt?dik steamen, délután bele is nézek. Melyik szerveren érdemes akkor elkezdenem?

Turgon
2015. 12 19., 15:44
Ha velünk szeretnél játszani, akkor este, de inkább holnap tudom megmondani hol kezdj. Ha régi accodat tápolod fel, akkor csak logolj be egy Snowbournos karaktereddel.
Egyébként Laurelin és Evernight szerveren játszanak magyarok (illetve Snowbourn, de itt új karaktert nem lehet készíteni). Laurelinen picit szigorúbb szabályok vonatkoznak karakternevekre, arról van egy cikk lotro.hu oldalon. Nem vészes, csak kerülni kell a sárgabogre, aragornka, bionicman stb. típusú neveket.

Sziky
2015. 12 19., 16:02
Értem. Hát még ha meg is lesz a régi karakterem, akkor is újat szeretnék kezdeni. Laurelien vagy Evernight, elkezdem akkor valamelyiken aztán holnap meglátjuk kell-e másikra átmennem. :D Köszi a segítségért.

Turgon
2015. 12 19., 16:09
Nagyon szívesen :)
Laurelinnek nagyobb az esélye, de még semmi sem biztos.

Sziky
2015. 12 19., 17:34
Na egy félórára volt id?m belenézni, miután letöltötte. Snowbourn-ról egy huszonvalahanyas (szerintem volt altom) karaktert átvittem Laurelinre. Azt nem tudod, hogy olyat meg lehet oldani valahogy a huszonvalahanyas karakter cuccait átküldjem az újnak?

Turgon
2015. 12 19., 17:56
Csak azokat, amelyek nem voltak boundosak a karakterhez. Példásul viselt ruhákat, fegyvereket, ékszereket nem fogsz tudni, de potikat, craft anyagokat stb. igen. Egyszer?en elküldheted levélben új karakterednek (egyazon szerveren) vagy beteszed ház ládájába, amihez összes karaktered hozzáfér majd.

Sziky
2015. 12 20., 12:33
Hali!

Valami hír, hogy Laurelien vagy Evernight?

Turgon
2015. 12 20., 18:30
Szia!

El is felejtettem ide kiírni, Laurelin. Így ha nem tetszik a szerver, lesz lehet?ségünk júniusban átmenni egy másikra (fordítva nm jönne ki ilyen jól).

Sziky
2015. 12 20., 21:59
Akkor jó lóra tettem. :) Magyarul akkor erre a szerverre költözik a kinship? Mikortól?

Turgon
2015. 12 20., 23:30
Igen ide és igyekszünk a hét elején :)

Turgon
2015. 12 28., 20:38
Klánunk december 22-én sikeresen átköltözött a Laurelin szerverre. Továbbra is várjuk kezd? és régi játékosok játékosok jelentkezését, akik szeretnének csatlakozni a LotRO legnagyobb és sikeresebb magyar klánjába! Rendszeres insták, raidek, PvP lehet?ség, klán eventek és jó hangulat vár Rád. Segítünk karaktered fejlesztésében; elviszünk kisebb szint? instákba és saját TeamSpeak is rendelkezésre áll.

Várunk a Laurelin szerveren!

EvokMaster
2016. 04 03., 18:15
Sziasztok!

Érdekl?dnék, hogy van-e még felvétel, illetve, hogy szintmegkötés van-e, illetve, hogy bármilyen kaszt jelentkezhet-e jelenleg hozzátok?

Minstrel és Champion kasztokkal vagyunk.

Turgon
2016. 04 03., 19:39
Szia!

Mindenkit szívesen látunk, http://gondolins.hu/raid/viewnews.php?s= linken jelentkezhettek, akár ketten is írhattok egy közös jelentkezést :)
Ha bármi kérdésetek van, akkor nyugodtan tegyétek fel itt a fórumon (akár üzenetben) vagy a játékban, ahol Atarandir-1 néven találtok általában online.

EvokMaster
2016. 04 03., 19:48
Köszönöm!

Akkor jelentkezünk! :)

Turgon
2016. 06 26., 15:10
Átköltöztünk az Evernight szerverre! Továbbiakban minden egykori kintag és új érdekl?d? az Evernighton keressen minket.

Jelenleg a hamarosan érkez? raidre készülünk, ha szeretnél raidelni és instázni magyar közösségben, jelentkezz hozzánk! :)

Hiány classok: 1xCaptain, 1xMinstrel, 1xRune-keeper, 1xBurglar, de szívesen látunk más classokkal is, honlapunkon jelentkezhetsz: http://gondolins.hu/raid/viewnews.php?s= , érdekl?dni pedig a játékban, itt a fórumon vagy e-mailben tudsz.

Turgon
2016. 10 10., 23:06
Sziasztok!

Továbbra is várjuk régi és új játékosok jelentkezését classtól és szintt?l függetlenül!

Valamint a Throne of the Dread Terror raid t1 farmolásához és T2 teljesítéshez (els? boss HM teljesítve eddig) keresünk az alábbi classokkal rendelkez? játéksokat:
1xChampion, 1xTank (vagy Warden dps és tank builddel vagy Guardian RK/Hunter alttal), 1xRK, 1xMini, 1xLM/Burglar.

Ha raides csapatunkba jelentkezel, elvárjuk classod megfelel? szint? ismeretét, gearelésben pedig segítünk!

Jelentkezni honlapunkon lehet: http://gondolins.hu/raid/viewnews.php?s= , érdekl?dni pedig in-game nálam; Atarandir/Eelengal karaktereimen.

Melethan
2016. 11 01., 21:42
Sziasztok! :)

Ma leadtam a jelentkezésemet a fenti linken, de egy másik email címet adtam meg, amely aktív és használom is, de a regisztrációs email sem jött meg rá, így bátorkodom itt jelezni, hogy lehet nem fogom megkapni a válaszotok ha küldtök nekem levelet. Lehetne, akkor ide kérni a választ vagy adjak meg új email-t és küldjem el újra a jelentkezést?!

Turgon
2016. 11 01., 22:32
Szia!

Sajnos gyakran spam közé teszi kerül az e-mail, de mostanra megoldódott a dolog :)
Üdv nálunk!

Staniol74
2017. 02 02., 18:52
Sziasztok,
némi segítségre lenne szükségem.
Évek óta játszom, szeretem a világot, jó a hangulata, jól érzem magam benne.
Van 3 karakterem is 50-es szint körül a Laurenin-en és most kezdem azt tapasztalni, hogy talán túl kellene lépnem a szóló játékon, igen sok helyen elkelne a segítség.
Nem tudom érdekelnek-e majd a raid-ek, nem tudom mit tudok egy kinship-hez hozzátenni (sosem voltam tag), de néha eléggé egyedül érzem magam, a Laurenin-en nem nagyon találkoztam magyarokkal mostanában.
Szóval segítsetek, hasznára volna mindenkinek, ha átköltöznék Evernight-ra és csatlakoznék hozzátok?
Tényleg nem tudom, mit adhatnék hozzá és mit kaphatnék, de azt érzem, közösséghez kellene tartozni.
Üdv.

Turgon
2017. 02 02., 19:08
Szia!

Természetesen szívesen látunk, ha van kedved gyere át az Evernight szerverre. Sajnos most már nem ingyenes, 2500 TP (LP) karakterenként. Ha ez nem okoz gondot, akkor hozd nyugodtan összes karakteredet (vagy amennyit szeretnél).
Jelentkezni a fentebbi linkeken tudsz, ha bármi kérdésed van, szívesen válaszolunk.

Staniol74
2017. 02 02., 19:41
2500? Karakterenként? Ejha.
Valamiért azt gondoltam VIP-ként ez ingyenes, de legalábbis olcsóbb. :)
Köszi, átgondolom.

Turgon
2017. 02 02., 20:00
Sajnos nem ingyenes, érdemes el?bb áthozni egyet, amivel többnyire játszol, többit pedig kés?bb, ha tetszik a szerver/klán.

Staniol74
2017. 02 02., 20:56
Rendben, összevárok egy kis TP-t aztán megpróbálom.
Köszönöm!

tominyo5hun
2017. 04 17., 23:47
Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight szeretnék barátokat

20 szint alat vagyok még és igy nagyon unalmas
healer vagyok
human faj

a nevem
tominyohun

Turgon
2017. 04 18., 00:47
Szia!

Az alábbi oldalon, a Jelentkezés írása menüpont, "Apply" linkre kattintva jelentkezhetsz hozzánk:
http://gondolins.lotro.hu/raid/