PDA

Teljes verzió megtekintése : Exploit



Turgon
2014. 01 08., 16:43
Úgy néz ki Turbine elkezdte az (ex)EU szervereken is bannolni a csaló játékosokat. Persze amennyiben igaz egyik fórumozó állítása (https://www.lotro.com/forums/showthread.php?535630-Freep-behaviour-To-macro-or-not-to-macro&p=7065965#post7065965). Remélem ennek hatására csökken az exploiterek nagy száma.

Padma
2014. 01 13., 06:26
Szia Ata :) ne légy mindig ilyen hivatalos :) de jók az észrevételeid és a postok. Ban csak látnék már bel?le valami kóstolót, ne kapjanak lifetime bant nem azt mondom de jó lenne ha tanulnának már valamib?l a macrozok.

Moyrinn
2014. 01 13., 19:17
Az a gond, hogy csinál egy másik acc-ot és folytatja a macrózást ha nagyon elborult az illet?... vagy a többi macrós el?tt ezzel h?sként tetszeleg majd :) Elképezeltem ahogy egymásra licitálnak: "3 hétre bannoltak, zsír", "ah gyenge, engem egy hónapra én vagyok király"...
Egy biztos, a csalás nem fair dolog egyik oldalon sem. Picit megütköztem amikor burgival libraryban puggal a boss el?tt rám kérdezett a kapitány, hogy kite-olja a madarakat, vagy lemacrozom a bosst gyorsan... remek. Szerencsére normálisan fogadta mikor beírtam neki hogy én becsületes burg vagyok, de azért jól esett a feltételezés...

Turgon
2014. 01 13., 19:58
Mai fejlemény, megint elkaptak már exploitert, köztük nokort (jaka, koldo), igaz 3 nap bann csak. De ez is valami.

Turgon
2014. 01 14., 15:48
Voltam ma bétán, leteszteltem és végre nem lehet exploitolni macroval :)
Ezt úgy oldották meg, hogy nem lehet megszakítani a skillt és cd-re megy.

Padma
2014. 01 15., 06:22
Meglátjuk majd élesben azt mondom, lehet fel kukkantok majd én is a bullroare hátha észre veszek én is 1-2 újabb változtatást amit utána megtudok osztani veletek. Nem igerek semmit :D. Fórumon asszem van valami patch notes féleség, angol tudás ajánlott.