PDA

Teljes verzió megtekintése : Authenticator



Daermon
2017. 01 02., 09:30
Sziasztok!

Nem rég kezdtem a játékot és érdekelne, hogy van-e sima vagy mobil authenticator, mint pl a WoW-ban vagy az SWTOR-ban?
Mert nem találtam eddig, de az accountom meg védeném :)

admin
2017. 01 02., 11:29
Szia!

Jelenleg nincs ilyen, hogy kés?bb lesz-e az a jöv? titka. Érdemes jobb féle internet security programot használni (t?zfalat is tartalmaz) és úgy egész biztos nem lesz ezzel gond. Szinte mindig "user error" miatt történnek account feltörések, pl. számítógépen megbúvó keylogger vírusok miatt. Vagy ismer?ssel megosztott jelszó, sajnos ilyenre is volt már példa a játékban.

Daermon
2017. 01 02., 11:49
Win10 t?zfal + rendes licencelt ESET van :) Acc megosztás ilyesmi sincs. Csak nyugodtabb vagyok, ha van még valami plusz. De akkor majd cserélgetem max a jelszót néha.
Köszi! :)

admin
2017. 01 02., 14:37
Az már többnyire elég, esetleg néha lefuttatni 1-1 kisegít? alkalmazást. Egyébként nekem már sok éve nem változott a jelszó, még nem volt gond bel?le. Remélem nem is lesz :)

Daermon
2017. 01 02., 14:53
Nálam is csak biztos, ami biztos. :)
Az EVE accom is már vagy 5-6 éves és nem volt gond vele (bár sokáig nem játszottam), SWTOR-ral szintén nem volt gondom kb ugyan ennyi id? alatt, de ott azért 1 éve aktiváltam mobilt (bár ezel se játszok egy ideje :D), WoW-ot 11 éve tolom és nem volt gond.
Itt se hiszem, hogy gond lesz, csak biztos, ami biztos. :)

admin
2017. 01 02., 14:59
Igen, már azért mások is hiányolták, hivatalos angol fórumon is fel-fel üti fejét az igény, de ha jól levédtük a gépünket, elvileg kizárt az eset.

+
Nem tudom nézted-e, de ha tetszik a játék, a mai nappal bezárólag megveheted az összes kiegészít?t 10+10 dollárért. http://store.turbine.com/store/turbine/en_US/list/categoryID.58516200/ThemeID.28979900
Legalul a 4-es bundle és legfelül Helms Deep. Elég nagy akció, ritkán van ilyen, évi 1-2 alkalommal.

Daermon
2017. 01 02., 15:50
Igazából úgy 3-4 éves az accom, mert már próbálgattam, de megvoltak a karik is. Meg egy men? Pite ev? title :D (gondolom valamelyik fesztiválban részt vettem anno)
+
Már 1 hete bezsákoltam az egészet :D És el? is fizettem :)
Igazából FS meg GS is láttam a hírt, hogy elhagyták a Trubint, karakter modell felújítás, stb...
Akkor benéztem a hírverés hatására, hogy milyen a játék most, azt nyitottam is tárcám :)