PDA

Teljes verzió megtekintése : Champion vagy Captain dps



Daermon
2016. 12 27., 13:00
Sziasztok!

Új vagyok a LotRO-ban, és érdekelne, hogy melee dps-nek melyik lesz jobb Champion vagy Captain (tudom, hogy ez support, de olvastam dps buildeket is)?
Raidelni szinte biztos nem fogok, inkább csak solozás, ilyesmi. Casual élet :)

Válaszokat el?re is köszönöm!

Turgon
2016. 12 27., 14:24
Szia!

Üdv a játékban, a champ lesz a te karaktered szerintem. Úgy tapasztaltam, hogy a cpt classnak elég gyenge a sebzése, a dps build inkább arra van, hogy a raiden, instában jobban megtold a csapat sebzését.

Esetleg választhatod még a burglar, beorning és warden classokat is, utóbbival picit nehezebb játszani, a burglar pedig csak single target.

Daermon
2016. 12 27., 19:07
Rendben, köszönöm az infót :)
A racial sokat számít, hogy elf vagy ember? Az a +15 might gondolom nem sokat nyom.

Turgon
2016. 12 28., 12:17
Az a bónusz speciel tényleg nem sokat nyom a latba, de van olyan ami számít, ez classtól függ. Meg nem tudom számít-e olyasmi, hogy milyen fegyverrel szeretnél harcolni majd. Egyik race erre másik arra ad bónuszt. Pl ha egy champet csak fejszével tudsz elképzelni, akkor törpöt indíts, ha karddal, akkor elfet vagy embert, ha 2H karddal akkor embert. Érdemes lehet egyszer átmazsolázni ezeket pl itt.: https://lotro-wiki.com/index.php/Racial_Traits

Daermon
2016. 12 28., 14:56
Köszi! Akkor majd eldöntöm :)

Turgon
2016. 12 28., 16:32
Szívesen, ha kell még segítség, írj nyugodtan itt vagy akár in-game.