PDA

Teljes verzió megtekintése : Captain Guide - minden infó hasznos



Aerigen
2016. 09 06., 19:42
Trait, deed, rotáció, minden hasznos vagy fun infó jöhet.

Tapasztalt Cappy használóktól kérdezem, milyen trait kombináció a legjobb fejl?désre? Illetve ha tank szeretnék lenni, milyen hasznos tudok lenni raidben Cappy-vel?

Szívesen fogadok kifényképezett trait fákat is. :)

Turgon
2016. 09 06., 20:42
Hali!

Capi tank tökéletes 3 f?s instákban, valamint raideken speciális esetekben, amikor többnyire egy bosst kell fognia. AoE agroban gyenge, így több mobot nehezen tud folyamatosan magán tartani. Kimondottan tankolásra guardian alkalmasabb. Cpt feladata els?sorban a buffolás.

Én valami hasonlót használnék dps-re (fejl?désre). Akár routing cry stunn-ra is tehetsz pár pontot, gyakran hasznos. Rotáció pedig; kiabálással kezdel, utána strike, cutting, grave, devast/pressing, elendil, shadow, és folytatod strike skillel. Ezen kívül ami még kell harchoz, alkalomtól függ?en.

http://gondolins.hu/class-guides/cpt-dps.jpg

Aerigen
2016. 09 07., 10:36
Köszönöm szépen!

Capivel nem túl magas a dps-em (gondolom ennek a kompenzálására van companionom). Talán hasznosabb tudok lenni 6/12 f?s raidben support / off healként, mint dps-ként? Ha már a tank 1v1 bossfightra jó csak. Nem próbáltam még a heal fát, nem tudom, mennyire alkalmas rá.

Turgon
2016. 09 07., 11:13
Szívesen!
Nem magas és ezen a pet sem sokat segít. Nagy dps-ed sose lesz capival, ez nem az a class, arra ott az RK. Viszont nélkülözhetetlen a raideken és 6 f?s instákban, f?leg support szerepben (off heal elég gyenge). Ha rendes heal traitre állsz, akkor 6 f?s kihealelhet?, HA nagyon jó a csapat és te is nagyon jól bánsz a capival. Más esetben felejt?s. (Megjegyzem, hogy én a rendes instákról beszélek, mint DoS, TSS, T2-es szinten.)
Tankolásnál megpróbálhatod az AoE agrózást is, de kimondottan nehéz, f?leg ha van 1-2 jó dps a csapatban.