PDA

Teljes verzió megtekintése : Wildermore



BigBro22
2015. 08 17., 17:16
Hello :D
Van egy lvl.87 es karakterem amivel már nincs több questem és azt szeretném megkérdezni hogy érdemes lenne megvennem a Wildermore questpackot ?Mert ha jól tudom csak 85ig van és hogy kapnék-e még belöle valami értékes xpt. Köszönöm

Reminti
2015. 08 17., 17:47
Hali
Hasonló cip?ben jártam én is. Végül nem vettem meg. Mellette szólt, hogy nagyon érdekes története van, viszont kellett TP fontosabb qp-ra, mint Gondor. 87-en már mehetsz Helm's Deep területére, az lvl95ig elvisz legalább. Ha nincs meg, akkor inkább arra gy?jts, ha reménytelennek t?nik kifarmolni, akkor áthidaló megoldásnak jó lehet Wildermore még mindig, de 95-ig biztos nem fog kitartani. 92-3as szinten már megpróbálhatod Gondort.

Greenleaf
2015. 08 17., 19:56
Szerintem is, ahogy az el?ttem szóló írja. A story maga remek, de HD fontosabb az epikus csaták miatt. Úgy 2 hónapja volt akciózva 10 dollárra, de most is van rá valami store kedvezmény, persze nem olyan nagy.
Talán van benne 3-4 szintnyi xp, de csak tippelek, mert lvl cap 85 idején csináltam. Ha HD sehogy sem jön össze, akkor vagy megveszed wildert vagy spróolsz gondorra és warg pens-ben húzod magad.

BigBro22
2015. 08 17., 20:22
Köszönöm szépen a tanácsokat,nagyon hasznosnak tekintem ?ket . Szerintem megfogadom a tanácsotokat és gyüjtök inkább a Helms Deepre és addig is Hytboldon fogok feljlodni valahogy . Még egyszer köszönöm.

Reminti
2015. 08 17., 20:57
Nagyon szívesen! Bár Hytbolddal HD el?l veszed el a szinteket. Igaz tökéletes tanácsot ebben nem lehet adni sajnos.

BigBro22
2015. 08 17., 21:42
Hát igen ezt át kell gondolnom ,lehet még megvárom hátha olcsobb lesz a HD és akkor megveszem :D vagy már nem birom és megvezsem Wildemoret... :P