PDA

Teljes verzió megtekintése : Mennyit kell le patchelni? :/



Navidrion
2015. 07 03., 12:32
Most akarom elkezdeni a játékot.Érdemes? Sokan játszanak még vele?

Az lenne a kérdésem hogy most patchelek és a minimum patchez hol 3.6 máskor meg 14gb-ot ír.Mennyit kell le patchelni hogy játszhassak? :confused:

admin
2015. 07 03., 14:14
Most akarom elkezdeni a játékot.Érdemes? Sokan játszanak még vele?

Az lenne a kérdésem hogy most patchelek és a minimum patchez hol 3.6 máskor meg 14gb-ot ír.Mennyit kell le patchelni hogy játszhassak? :confused:
Még mindig van egy jelent?sen nagy játékosbázis, szerintem érdemes elkezdeni.

Amennyiben nem valami régi telepít?r?l teszed fel a gépre, akkor elvileg nem tölt le frissítéseket a játék, hanem már els? alkalommal a legrisebb verziót kapod. Ha http://content.turbine.com/sites/clientdl/lotro/lotrolive.exe linkr?l töltötted le, ezt telepíted és majd ez fogja letölteni a játék többi részét, ami nálam 22.2 GB jelenleg. Miután végzett, már játszhatol is.

Ha tetszik a játék, akkor érdemes még a hétvégén megvenni a kiegészít?ket, amit most 75% kedvezménnyel árul a Turbine. http://store.lotro.com/en/expansion-packs/

Navidrion
2015. 07 03., 15:44
Értem. Akkor így is úgy is sokat kell patchelnem,mert 3.6gbt írt min de váltakozik 14gbre szerintem akkor 14gbt kell letöltenem hogy játszhassak de az rengeteg id? nekem lassú nettel. :'(

Amúgy http://signup.lotro.com/lotro.php?ftui=LOTROWeathertopHCVideo&cl=75&hf=1&abrs=681_1435927428&interstitial=true innen töltöttem le.

admin
2015. 07 03., 16:00
Értem. Akkor így is úgy is sokat kell patchelnem,mert 3.6gbt írt min de váltakozik 14gbre szerintem akkor 14gbt kell letöltenem hogy játszhassak de az rengeteg id? nekem lassú nettel. :'(

Amúgy http://signup.lotro.com/lotro.php?ftui=LOTROWeathertopHCVideo&cl=75&hf=1&abrs=681_1435927428&interstitial=true innen töltöttem le.
Van több fajta kliensük is, a sign up oldalról nem tudom melyiket lehet tölteni, lehet hogy a happy cloud-ost. De mindegy, ha már sok órája megy, akkor érdemes azt megvárni. El?bb utóbb csak letölt?dik, az MMO-k általában a hatalmas bejárható területek miatt ilyenek.

Navidrion
2015. 07 05., 23:26
És melyik szerverre menjek hol vannak legtöbben? :)

Turgon
2015. 07 05., 23:41
És melyik szerverre menjek hol vannak legtöbben? :)
Ha a legtöbb magyar játékost keresed, akkor gyere a Snowbourn szerverre, ha a legnépesebb EU szervert, akkor Laurelin (RP) vagy Evernight.

Navidrion
2015. 07 06., 17:25
Evernight ra mentem :)
Amúgy lehet furcsa kérdés,de nem tudja valaki hogy játszanak ezzel a játékkal filmben szerepl? színészek is vagy ez abszurdum? :D

Turgon
2015. 07 06., 18:22
Evernight ra mentem :)
Amúgy lehet furcsa kérdés,de nem tudja valaki hogy játszanak ezzel a játékkal filmben szerepl? színészek is vagy ez abszurdum? :D
Evernight szerveren sok kis szint? játékossal összefuthatsz majd, bár magyar játékossal nem fogsz találkozni.
Nincs kizárva, lehet pár szerepl? kipróbálta, ki tudja.... Viszont a játékban ne nagyon keresd a filmben lév? dolgokat, mert a könyvre épült teljes egészében. Ha olvastad a könyveket, akkor majd látod mikre is gondolok.

Navidrion
2015. 07 06., 19:22
Értem,kösz az infót :)

Evernight-on játszik akkor legtöbb játékos?
Amúgy pl Minas tirith meg Vasudvar és hasonlok vannak játékban?Könyvet nem olvastam :(

Turgon
2015. 07 06., 19:51
Ezt így nem lehet kijelenteni, hogy ott játszik, mert:

Turbine nem közöl err?l adatokat.
Nem volt a kérdésben, hogy EU vagy US szerver, EU-n belül angol, német vagy francia.
Max szinten legaktívabb szervert keresed vagy olyat ahol sok a kis szint? stb...

Felesleges szerintem ezen rágódni, hogy azon játszanak-e a legtöbben. Mivel a launcherben preferred szerver, ezért elég sokan vannak rajta, f?leg új játékosok.

Minas Tirith ?sszel érkezik majd, Vasudvardot Rise of Isengard kiegészít?vel kaptuk meg pár éve. A játék területei többnyire a cselekményt követve jelennek meg, néha van benne egy-egy kitér?, de ez újabban nem jellemz?.

szerk.: Általános esetben én mindig a Snowbourn-t ajánlom, ha valaki kimondottan RP-re keres szervert, akkor Laurelint. Ha esetleg US szerver érdekli, akkor pedig Brandywine. Bár tudom nem ez volt a kérdés.