PDA

Teljes verzió megtekintése : Régi új



Boszi90
2015. 02 08., 12:36
Sziasztok!

Régen játszottam a játékkal, úgy 6-7 éve. Az akkori Acc-om még meg van, de az a baj hogy mikor szeretnék bejelemtkezni a játékba akkor nem enged. Egy kis ablakba azt írja hogy "No subscription for LOTRO Found"
Mi lehet a baj? Próbáltam már jelszó cserét is, de azzal se ment :S Csináltam új accot, azzal beengedett, de nekem most a régi acc-om kellene. Valakinek volna ötlete hogy mi lehet a baj?

admin
2015. 02 08., 12:58
Sziasztok!

Régen játszottam a játékkal, úgy 6-7 éve. Az akkori Acc-om még meg van, de az a baj hogy mikor szeretnék bejelemtkezni a játékba akkor nem enged. Egy kis ablakba azt írja hogy "No subscription for LOTRO Found"
Mi lehet a baj? Próbáltam már jelszó cserét is, de azzal se ment :S Csináltam új accot, azzal beengedett, de nekem most a régi acc-om kellene. Valakinek volna ötlete hogy mi lehet a baj?
Szia!
Ha jól emlékszem az évre; 2011-ben a Turbine visszavette CM-t?l az európai szervereket. Ekkor állt több hónapnyi id? a játékosok rendelkezésére, hogy accountjukat migrálják. Amennyiben ezt elmulasztottad, sajnos már nem tudsz hozzáférni. Ha migráltad amikor kellett, akkor más hiba lehet. Ez utóbbi esetben írj nekik ticketet support oldalukon.

Boszi90
2015. 02 08., 13:00
Értem, hát nem lett migrálva, akkor azt hiszem hogy annyi annak az Acc-nak, köszöm a gyors választ.