PDA

Teljes verzió megtekintése : Vásárolj akár 30%-os kedvezménnyel!



admin
2015. 01 16., 10:14
Most rajtad áll az akció mértéke! Január 16. és 18. között akár 30%-al is olcsóbban vásárolhatsz a LotRO Store-ban. Amennyiben 1000 TP felett költesz 10%, 2000 TP felett 20% és 3000 TP felett 30% kedvezményt kapsz. Mindössze használnod kell a GET10, GET20, GET30 kupon kódokat (mindegyikb?l 10-et lehet accountonként).

18

dagadtsch
2015. 02 20., 18:42
Sziasztok!

Vásárolnék, de több bajom is van.
Ráléptem a STORE oldal Add points részére, és bejelöltem, hogy ~30 euróért akarok pontot.
Ez után meg akartam adni a kártyám adatait.

Els? gond: a nevem ékezetes, ezt viszonyt helyb?l visszadobja.
Próbáltam ékezet nélkül, de aggódom, hogy a pontos egyezési igény miatt így meg gond fizetéskor.
Mert amúgy elfogadta.

Második: részletes címadatokat kér a kártyaregisztráció. Nekem viszont virtuális MasterCardom van,
az adatai közt semmiféle címet nem tüntet fel az OTP. Jobb híján persze megadtam azt, amit
feltehet?en a kártyaszerz?désem tartalmaz, de azt csak a jó Isten tudja, hogy ez pontosan
úgy van-e írva, ahogy most megadtam.

Fenti kompromisszumokkal elfogadta a kártyát, mint fizet?eszköz, írt is róla e-mailt, de ha fizetni
akarok, akkor: hiba, próbáljam pár perc múlva. Ez már vagy két napja megy, legaláb 10 próba volt.

Ha tudtok, mondjatok róla valamit.

Turgon
2015. 02 20., 22:46
Hello!

- Szerintem ékezeteket elhagyhatod, én többet is elhagytam már és elfogadta :), bár akkor nem az ingame storeban vásároltam.
- A második részben érdemes rákérdezni a bankodnál, hogy mi a helyzet.
- A harmadik résznél is els? körben érdemes a banknál érdekl?dni, hogy használhatod-e ilyenre. Ha ott minden rendben, akkor írj a Turbine supportnak egy ticketet (http://support.turbine.com/ics/support/default.asp?deptID=24047&_referrer=) és pár napon belül kézségesen segítenek.

Annyit még érdemes leellen?rizned, hogy a myaccount.turbine.com oldalon elfogadja-e a kártyádat. Gyakori hiba még, hogy a Zip/Postal Code-hoz legalább 5 karakter kell, tehát kezd 0-val, majd utánna írd be a 4 számot.

Ha minden kötél szakad, akkor a lotro marketben is vehetsz pontot, talán picit drágábra jön ki. Ha pedig nem túl sürg?s a pont, akkor fizess el? vip-re.

dagadtsch
2015. 02 21., 17:39
Köszönöm.
Kipróbálom.

Turgon
2015. 02 22., 14:34
Nincs mit, remélem sikerül!